Maori

| Tau Wae: | MKP385E2392AKFM2B0 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Draloric/Vishay |
| Tuhinga o mua: | CAP FILM 3900PF 10% 2KVDC RAD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.2657 |
| 200+ | $0.1029 |
| 750+ | $0.0992 |
| 1500+ | $0.0974 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 2000V (2kV) |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 700V |
| Te manawanui | ±10% |
| Whakamutunga | PC Pins |
| Rahi / Rahi | 0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm) |
| Raupapa | MKP385e |
| Ratonga | AEC-Q200 |
| Paa / Case | Radial |
| Pūhera | Bulk |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Te Whakahaere Arataki | 0.591" (15.00mm) |
| Teitei - Tae (Max) | 0.535" (13.60mm) |
| Ngā āhuatanga | High Temperature |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | 673 mOhms |
| Rauemi Dielectric | Polypropylene (PP), Metallized |
| Te kaha | 3900 pF |
| Nga tono | Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber |




CAP FILM 3900PF 10% 2.5KVDC RAD
CAP FILM 4700PF 5% 1.6KVDC RAD
CAP FILM 3900PF 5% 2.5KVDC RAD
CAP FILM 3900PF 5% 2KVDC RAD
CAP FILM 3900PF 10% 2KVDC RAD
CAP FILM 3900PF 10% 1.6KVDC RAD
CAP FILM 3900PF 10% 1.6KVDC RAD
CAP FILM 3900PF 10% 1.6KVDC RAD
CAP FILM 3900PF 10% 2KVDC RAD
CAP FILM 3900PF 10% 2KVDC RAD
CAP FILM 3900PF 10% 2.5KVDC RAD
CAP FILM 3900PF 10% 2.5KVDC RAD
CAP FILM 3900PF 5% 2KVDC RAD
CAP FILM 3900PF 5% 2.5KVDC RAD
CAP FILM 3900PF 5% 2.5KVDC RAD
CAP FILM 3900PF 5% 2KVDC RAD
CAP FILM 3900PF 10% 2.5KVDC RAD
CAP FILM 3900PF 10% 1.6KVDC RAD
CAP FILM 3900PF 5% 2.5KVDC RAD
CAP FILM 3900PF 5% 2KVDC RAD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
MKP385E2392AKFM2B0Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|