Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKP385E2392AKFM2B0
Tau Wae: MKP385E2392AKFM2B0
Kaihanga / Waitohu: Draloric/Vishay
Tuhinga o mua: CAP FILM 3900PF 10% 2KVDC RAD
Ngā Rauemi:
1.MKP385E2392AKFM.pdf ···
HTML Datasheet
MKP385e.pdf
Raraunga
MKP385e.pdf
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV)
    Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
    Te manawanui ±10%
    Whakamutunga PC Pins
    Rahi / Rahi 0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm)
    Raupapa MKP385e
    Ratonga AEC-Q200
    Paa / Case Radial
    Pūhera Bulk
    Huanga hua Uara huanga
    Tae Mahi -40°C ~ 105°C
    Momo Tae Through Hole
    Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
    Teitei - Tae (Max) 0.535" (13.60mm)
    Ngā āhuatanga High Temperature
    ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 673 mOhms
    Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
    Te kaha 3900 pF