Maori

| Tau Wae: | TA6UEEEAUPN |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | E-Switch |
| Tuhinga o mua: | SWITCH PUSH 6PDT 0.4VA 20V |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $31.9468 |
| 200+ | $12.7476 |
| 500+ | $12.3216 |
| 1000+ | $12.1113 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 20 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 20 V |
| Momo | Standard |
| Kāhua Whakamutunga | PC Pin |
| Whakawhiti Mahinga | On-On |
| Raupapa | TA |
| Pihanga Whakapae Paepae | - |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -20°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Through Hole, Right Angle |
| Te Mahi Momo | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tiaki Ingoa | - |
| Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | - |
| Momo Whakamarama, Tae | - |
| Ngā āhuatanga | Epoxy Sealed Terminals |
| Te Oranga Rawa | 100,000 Cycles |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 0.4VA (AC/DC) |
| Tae - Kaihoahoa / Kaporo | - |
| Takahanga | 6PDT |
| Momo Kaihoko | Plunger for Cap |
| Te Waitohu Mahi | No Marking |




600W,9.1V 5%, SLIMSMAW PAR
CONN RCPT MALE MINI XLR 6P SLDR
SEALED MINI-XLR, CABLE-TO-CABLE/
SEALED MINI-XLR, CABLE-TO-CABLE/
600W,7.5V 5%, SLIMSMAW PAR
600W,6.8V 5%, SLIMSMAW PAR
SEALED MINI-XLR, CABLE-TO-CABLE/
SWITCH PUSH 6PDT 0.5A 100V
SWITCH PUSH 6PDT 0.4VA 20V
600W,9.1V 5%, SLIMSMAW PAR
600W,7.5V 5%, SLIMSMAW PAR
600W,8.2V 5%, SLIMSMAW PAR
CONN RCPT MALE MINI XLR 6P SLDR
SWITCH PUSH 6PDT 0.5A 100V
CONN RCPT MALE MINI XLR 6P SLDR
SEALED MINI-XLR, CABLE-TO-CABLE/
600W,8.2V 5%, SLIMSMAW PAR
600W,6.8V 5%, SLIMSMAW PAR
CONN RCPT MALE MINI XLR 6P SLDR
SWITCH PUSH 6PDT 0.4VA 20V
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
TA6UEEEAUPNE-Switch |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|