Maori
| Tau Wae: | ECS-400-10-36-JGN-TR |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | ECS Inc. International |
| Tuhinga o mua: | CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.2789 |
| 200+ | $0.108 |
| 500+ | $0.1042 |
| 1000+ | $0.1023 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | MHz Crystal |
| Rahi / Rahi | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Raupapa | ECX-2236 |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Aratau Mahi | Fundamental |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Whakanui i te kaha | 10pF |
| Teitei - Tae (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Te Manawanui Toa | ±20ppm |
| Te Tautanga Mahinga | ±30ppm |
| Rautanga | 40 MHz |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | 40 Ohms |




CRYSTAL 4.0320MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 4.0320MHZ SERIES TH
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 4.0320MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 40 MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 4.0320MHZ SERIES TH
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 4.0320MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 4.0320MHZ SERIES TH
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 4.0320MHZ SERIES TH
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
ECS-400-10-36-JGN-TRECS Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|