Maori
| Tau Wae: | 307-044-505-158 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | EDAC Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 25+ | $23.9204 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Nga rarangi whakamutu | 1 |
| Whakamutunga | Solder Eyelet(s) |
| Raupapa | 307 |
| Pānuitia atu | Single |
| Pana | 0.156" (3.96mm) |
| Pūhera | Box |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Tau o nga Rarangi | 1 |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | 44 |
| Tau o nga Tauranga | 44 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Rauemi - Whakangungu | Polyester Thermoplastic |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ira | Female |
| Feature Feature | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Ngā āhuatanga | Card Guides |
| Momo Hoapā | Semi Bellows |
| Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 10.0µin (0.25µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Tae | Green |
| Momo Kāri | Non Specified - Single Edge |
| Kapeke Kaata | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Tau hua hua | 307-044 |




CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/02/11
2025/06/24
2025/02/23
2025/02/27
307-044-505-158EDAC Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|