Maori
| Tau Wae: | 357-014-420-203 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | EDAC Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 25+ | $13.0426 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Nga rarangi whakamutu | 2 |
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | 357 |
| Pānuitia atu | Dual |
| Pana | 0.156" (3.96mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | 7 |
| Tau o nga Tauranga | 14 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Rauemi - Whakangungu | Polyester Thermoplastic |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ira | Female |
| Feature Feature | Flush Mount, Floating Bobbin, 0.116" (2.95mm) Dia |
| Ngā āhuatanga | - |
| Momo Hoapā | Semi Bellows |
| Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - |
| Whakautu Whakamutunga | Tin |
| Tae | Black |
| Momo Kāri | Non Specified - Dual Edge |
| Kapeke Kaata | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Tau hua hua | 357-014 |




CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.156
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
357-014-420-203EDAC Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|