Maori
| Tau Wae: | 357-026-440-204 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | EDAC Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 25+ | $11.8865 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Nga rarangi whakamutu | 2 |
| Whakamutunga | Wire Wrap |
| Raupapa | 357 |
| Pānuitia atu | Dual |
| Pana | 0.156" (3.96mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | 13 |
| Tau o nga Tauranga | 26 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Rauemi - Whakangungu | Polyester Thermoplastic |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ira | Female |
| Feature Feature | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.156" (3.96mm) Dia |
| Ngā āhuatanga | - |
| Momo Hoapā | Semi Bellows |
| Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - |
| Whakautu Whakamutunga | Tin |
| Tae | Black |
| Momo Kāri | Non Specified - Dual Edge |
| Kapeke Kaata | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Tau hua hua | 357-026 |




CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 26POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 26POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 26POS 0.156
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/24
2025/06/16
2025/01/26
2025/02/25
357-026-440-204EDAC Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|