Maori
| Tau Wae: | 395-044-540-104 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | EDAC Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN EDGE SINGLE FML 44POS 0.100 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 25+ | $13.3754 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Nga rarangi whakamutu | 1 |
| Whakamutunga | Wire Wrap |
| Raupapa | 395 |
| Pānuitia atu | Single |
| Pana | 0.100" (2.54mm) |
| Pūhera | Box |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Tau o nga Rarangi | 1 |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | 44 |
| Tau o nga Tauranga | 44 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Rauemi - Whakangungu | Polyester Thermoplastic |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ira | Female |
| Feature Feature | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.156" (3.96mm) Dia |
| Ngā āhuatanga | - |
| Momo Hoapā | Cantilever |
| Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 10.0µin (0.25µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Tae | Black |
| Momo Kāri | Non Specified - Single Edge |
| Kapeke Kaata | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Tau hua hua | 395-044 |




CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 44POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 44POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 44POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 44POS 0.100
395 SERIES (.100" (2.54MM) CONTA
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 44POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 44POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 44POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 44POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 44POS 0.100
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/24
2025/06/16
2025/01/26
2025/02/25
395-044-540-104EDAC Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|