EPCOS (TDK) B43255A5476M
Tau Wae: B43255A5476M
Kaihanga / Waitohu: EPCOS (TDK)
Tuhinga o mua: CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP
Ngā Rauemi: None
Wana RoH: Lead free / RoHs compliant
    Huanga hua Uara huanga
    Te Whakatau Ngaohiko 450V
    Te manawanui ±20%
    Te Rahi Whenua Whenua -
    Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
    Raupapa B43255
    Ripa Tae 390mA @ 120Hz
    Ko te poari Polar
    Tūnga Wāhanga Active
    Packaging Bulk
    Paa / Case Radial, Can - Snap-In
    Huanga hua Uara huanga
    Tae Mahi -25°C ~ 105°C
    Momo Tae Through Hole
    Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
    Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
    Hapa -
    Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
    ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
    Te kaha 47µF