Maori
| Tau Wae: | B84143A0200R410 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | EPCOS (TDK) |
| Tuhinga o mua: | LINE FILTER 200A CHASSIS MOUNT |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $215.1997 |
| 200+ | $202.1155 |
| 500+ | $195.3625 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohihi - Raraunga DC | - |
| Ngaohihiko - Raraunga kua tohua (Paa ki te Waahi) | 300 V |
| Ngaohihi - Raraunga kua tohua (Maahiranga ki Te Papa / Neutral) | 520 V |
| Ngaohihi - Ratau Ake | - |
| Kāhua Whakamutunga | Terminal Block |
| Raupapa | B84143A |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -25°C ~ 100°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Chassis Mount |
| Inangarangi | - |
| Mahinga - Mahi | 50 ~ 60Hz |
| Pepa Tae | Three Phase (Delta) |
| I teie nei | 200 A |
| Whirihoranga | Single Stage |
| Tari Whakaaetanga | cUL, UL |
| Nga tono | Converter |




FILTER POWER LINE 180A 440/760V
LINE FILTER 520/300VAC 36A CHASS
FILTER POWER LINE 120A 275/480V
LINE FILTER 230A CHASSIS MOUNT
LINE FILTER 520/300VAC 150A CHAS
LINE FILTER 520/300VAC 120A CHAS
FILTER POWER LINE 150A 275/480V
FILTER POWER LINE 120A 440/760V
LINE FILTER 10A CHASSIS MOUNT
FILTER POWER LINE 16A 275/480V
LINE FILTER 520/300VAC 50A CHASS
LINE FILTER 20A CHASSIS MOUNT
LINE FILTER 520/300VAC 120A CHAS
LINE FILTER 110A CHASSIS MOUNT
FILTER POWER LINE 150A 400/690V
LINE FILTER 150A CHASSIS MOUNT
LINE FILTER 520/300VAC 20A CHASS
FILTER POWER LINE 180A 275/480V
LINE FILTER 520/300VAC 35A CHASS
LINE FILTER 35A CHASSIS MOUNT
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
B84143A0200R410EPCOS - TDK Electronics |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|