Maori

| Tau Wae: | 102TL2264-3 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Tuhinga o mua: | SWITCH TOGGLE DPDT 7.5A 125V |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 28 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125 V |
| Kāhua Whakamutunga | IWTS |
| Whakawhiti Mahinga | On-On |
| Raupapa | TL |
| Pihanga Whakapae Paepae | Circular - 12.40mm Dia |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -65°C ~ 71°C |
| Momo Tae | Panel Mount |
| Tiaki Ingoa | Environment Sealed |
| Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Whakamarama, Tae | - |
| Whakaahuatanga | Non-Illuminated |
| Ngā āhuatanga | - |
| Te Oranga Rawa | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 7.5A (AC/DC) |
| Takahanga | DPDT |
| Mahinga Whakauru | 15/32-32 |
| Tau hua hua | 102TL2 |
| Momo Kaihoko | Standard Round |
| Tuhinga Kairangi | Nickel Plated |
| Te roa o te Kaihoko | 17.27mm |




SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V
SWITCH TOGGLE DPDT 7.5A 125V
SWITCH TOGGLE DPDT 100MA 115V
SWITCH TOGGLE DPDT 7.5A 125V
SWITCH TOGGLE DPDT 100MA 115V
SWITCH TOGGLE DPDT 7.5A 125V
SWITCH TOGGLE DPDT 100MA 115V
SWITCH TOGGLE DPDT 7.5A 125V
SWITCH TOGGLE DPDT 7.5A 115V
SWITCH TOGGLE DPDT 100MA 115V
SWITCH TOGGLE
SWITCH TOGGLE DPDT 7.5A 125V
SWITCH TOGGLE DPDT 100MA 115V
SWITCH TOGGLE DPDT 6A 250V
SWITCH TOGGLE DPDT 7.5A 115V
SWITCH TOGGLE DPDT 7.5A 115V
SWITCH TOGGLE DPDT 6A 230V
SWITCH TOGGLE DPDT 100MA 115V
SWITCH TOGGLE DPDT 100MA 115V
SWITCH TOGGLE DPDT 100MA 115V
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
102TL2264-3Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|