Maori

| Tau Wae: | 1HS105 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Tuhinga o mua: | SEALED AERO SWITCH |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 28 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125 V |
| Kāhua Whakamutunga | Screw Terminal |
| Whakawhiti Mahinga | On-Mom |
| Raupapa | HS |
| Whakaputa Mana | 113gf |
| Pretravel | 0.070' (1.78mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Overtravel | 0.010' (0.25mm) |
| Tae Mahi | -54°C ~ 121°C |
| Tūnga Mahi | 0.530' (13.46mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Kaha Mahi | 283 ~ 624gf |
| Momo Tae | Chassis Mount |
| Te Mahi Momo | - |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Te Oranga Rawa | - |
| Mahinga rereke | 0.020' (0.5mm) |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 500mA (AC), 25A (DC) |
| Takahanga | SPDT |
| Momo Kaihoko | Lever, Straight |




SEALED AERO SWITCH
Infineon SOP8S
SEALED AERO SWITCH
SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 115V
SEALED AERO SWITCH
SEALED AERO SWITCH
SEALED AERO SWITCH
SEALED AERO SWITCH
SEALED AERO SWITCH
SEALED AERO SWITCH
SEALED AERO SWITCH
SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 115V
1HS38-PE
SEALED AERO SWITCH
LIMIT SWITCH SEALED
SEALED AERO SWITCH
SEALED AERO SWITCH
SEALED AERO SWITCH
SEALED AERO SWITCH
SEALED AERO SWITCH
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga




2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
1HS105Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|