Maori

| Tau Wae: | F58000136 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Tuhinga o mua: | SENSOR LINEAR 152.4MM WIRE LEAD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 30V |
| Kāhua Whakamutunga | Wire Leads |
| Hangarau | Resistive |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Raupapa | LT |
| Mahinga Whakatere - Hangarau, Hangarau | - |
| Te Tangata Tangata | ±20% |
| Tuhinga | 6 kOhms |
| Paa / Case | Cylinder, Wire Leads |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Waitohu Whakaputa | - |
| Whakaputa | Resistive |
| Tae Mahi | -40°C ~ 80°C |
| Momo Tae | Custom |
| Tuhinga | ±0.1% |
| Raina Raina | 0 ~ 152.40mm (0 ~ 6.00') |
| Mo te ine | Linear Position |
| Momo Kaihoko | Round Shaft |




SENSOR LINEAR 25.4MM WIRE LEADS
SENSOR LINEAR 50.8MM WIRE LEADS
SENSOR LINEAR 76.2MM WIRE LEADS
SENSOR LINEAR 203.2MM WIRE LEAD
SENSOR LINEAR 76.2MM WIRE LEADS
SENSOR LINEAR 254MM WIRE LEAD
SENSOR LINEAR 177.8MM WIRE LEAD
SENSOR LINEAR 177.8MM WIRE LEAD
POS TRANS-XDCR LT 18 IN 5K/0.1%
SENSOR LINEAR 203.2MM WIRE LEAD
SENSOR LINEAR 228.6MM WIRE LEAD
SENSOR LINEAR 50.8MM WIRE LEADS
SENSOR LINEAR 228.6MM WIRE LEAD
SENSOR LINEAR 127MM WIRE LEAD
SENSOR LINEAR 254MM WIRE LEAD
SENSOR LINEAR 152.4MM WIRE LEAD
SENSOR LINEAR 101.6MM WIRE LEAD
SENSOR LINEAR 127MM WIRE LEAD
SENSOR LINEAR 25.4MM WIRE LEADS
SENSOR LINEAR 101.6MM WIRE LEAD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
F58000136Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|