Maori
| Tau Wae: | SSCSNBN001NDAA5 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Tuhinga o mua: | SENSOR 0.04PSID 0.19" 4.5V 4SIP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $92.0253 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 4.95V ~ 5.05V |
| Kāhua Whakamutunga | PC Pin |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-SIP |
| Raupapa | TruStability® SSC |
| Pato Muri | Differential |
| Kāhua Port | Barbless |
| Tauranga Tauranga | Male - 0.19" (4.8mm) Tube, Dual |
| Paa / Case | 4-SIP, Dual Ports, Same Side |
| Pūhera | Bulk |
| Momo putanga | Analog Voltage |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaputa | 0.5 V ~ 4.5 V |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Te Tatari Mahi | ±0.04PSI (±0.25kPa) |
| Momo Tae | Through Hole |
| Tumau Teitei | ±9.76PSI (±67.27kPa) |
| Ngā āhuatanga | Amplified Output, Temperature Compensated |
| Tau hua hua | SSCSNBN |
| Nga tono | Board Mount |
| Te tika | ±0.25% |




SENSOR 36.26PSIG 4.5V 4SIP
SENSOR 0.07PSID 0.19" 12BIT 4SIP
SENSOR 1PSID 0.19" 4.25V 4SIP
SENSOR 14.5PSIG 0.19" 4.5V 4SIP
SENSOR 14.5PSIA 0.19" 4.5V 4SIP
SENSOR 1PSIG 0.19" 4.75V 4SIP
TRUSTABILITY PRESSURE SENSOR
SENSOR 14.5PSIA 0.19" 2.97V 4SIP
SENSOR 1PSID 0.19" 4.5V 4SIP
SENSOR 1PSIG 0.19" 4.25V 4SIP
SENSOR 0.07PSIG 0.19" 12BIT 4SIP
SENSOR 0.04PSID 0.19" 2.97V 4SIP
SENSOR 14.5PSIG 0.19" 2.97V 4SIP
SENSOR 1PSIG 0.19" 4.5V 4SIP
SENSOR 14.5PSID 0.19" 4.5V 4SIP
SENSOR 1PSID 0.19" 12BIT 4SIP
SENSOR 0.07PSID 0.19" 4.5V 4SIP
SENSOR 14.5PSID 0.19" 2.97V 4SIP
SENSOR 5PSID 0.19" 4.5V 4SIP
SENSOR 0.04PSID 0.19" 4.25V 4SIP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
SSCSNBN001NDAA5Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|