Maori
| Tau Wae: | A181K15C0GK5UAA |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Tuhinga o mua: | CAP CER 180PF 200V C0G/NP0 AXIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.0836 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 200V |
| Te manawanui | ±10% |
| Te matotoru (Max) | - |
| Te Tae Tema | C0G, NP0 |
| Paeke Paerewa | 4,000 |
| Rahi / Rahi | 0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm) |
| Raupapa | A |
| Ratonga | - |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tape & Box (TB) |
| Paa / Case | Axial |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 15 Weeks |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Raatau Kore | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 180pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial |
| Te kaha | 180pF |
| Nga tono | General Purpose |
| A181K15C0GK5UAA Taipitopito PDF [English] | A181K15C0GK5UAA PDF - EN.pdf |




CAP CER 180PF 100V X7R AXIAL
CAP CER 180PF 50V X7R AXIAL
CAP CER 180PF 500V C0G/NP0 AXIAL
CAP CER 180PF 50V X7R AXIAL
CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 AXIAL
CAP CER 180PF 100V C0G/NP0 AXIAL
CAP CER 180PF 100V C0G/NP0 AXIAL
CAP CER 180PF 100V C0G/NP0 AXIAL
CAP CER 180PF 50V X7R AXIAL
CAP CER 180PF 50V X7R AXIAL
CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 AXIAL
CAP CER 180PF 100V X7R AXIAL
CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 AXIAL
CAP CER 180PF 100V C0G/NP0 AXIAL
CAP CER 180PF 200V C0G/NP0 AXIAL
CAP CER 180PF 200V C0G/NP0 AXIAL
CAP CER 180PF 500V C0G/NP0 AXIAL
CAP CER 180PF 500V C0G/NP0 AXIAL
CAP CER 180PF 500V C0G/NP0 AXIAL
CAP CER 180PF 200V C0G/NP0 AXIAL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
A181K15C0GK5UAAElectro-Films (EFI) / Vishay |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|