Maori
| Tau Wae: | AZ23B27-E3-18 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Tuhinga o mua: | DIODE ZENER 27V 300MW SOT23 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.0504 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | 27V |
| Te manawanui | ±2% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-23 |
| Paeke Paerewa | 10,000 |
| Raupapa | - |
| Mana - Max | 300mW |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Tae (Max) (Zzt) | 80 Ohms |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 27V 300mW ±2% SOT-23 |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 100nA @ 20V |
| Whirihoranga | 1 Pair Common Anode |
| AZ23B27-E3-18 Taipitopito PDF [English] | AZ23B27-E3-18 PDF - EN.pdf |




DIODE ZENER 27V 300MW SOT23
DIODE ZENER 24V 300MW SOT23
DIODE ZENER 24V 300MW SOT23
300MW ZENER SOT-23
DIODE ZENER 24V 300MW SOT23
DIODE ZENER 27V 300MW SOT23
Interface
Diodes - Rectifiers - Single SOT
DIODE ZENER 24V 300MW SOT23
DIODE ZENER 27V 300MW SOT23
Diodes - Rectifiers - Single SOT
DIODE ZENER 27V 300MW SOT23
DIODE ZENER 27V 300MW SOT23
DIODE ZENER 27V 300MW SOT23
DIODE ZENER 27V 300MW SOT23
DIODE ZENER 27V 300MW SOT23
DIODE ZENER 27V 300MW SOT23
DIODE ZENER 27V 300MW SOT23
DIODE ZENER 24V 300MW SOT23
DIODE ZENER 27V 300MW SOT23
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
AZ23B27-E3-18Electro-Films (EFI) / Vishay |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|