Maori
| Tau Wae: | BFC237065152 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Tuhinga o mua: | CAP FILM 1500PF 10% 400VDC RAD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.1238 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 400V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 220V |
| Te manawanui | ±10% |
| Whakamutunga | PC Pins |
| Paeke Paerewa | 2,000 |
| Rahi / Rahi | 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) |
| Raupapa | MKT370 |
| Ratonga | AEC-Q200 |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tape & Box (TB) |
| Paa / Case | Radial |
| Ētahi Ingoa | 222237065152 |
| Tae Mahi | -55°C ~ 105°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 15 Weeks |
| Te Whakahaere Arataki | 0.200" (5.08mm) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | 0.256" (6.50mm) |
| Ngā āhuatanga | Long Life |
| Rauemi Dielectric | Polyester, Metallized |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 1500pF Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial |
| Te kaha | 1500pF |
| Nga tono | Automotive |
| BFC237065152 Taipitopito PDF [English] | BFC237065152 PDF - EN.pdf |




CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 0.012UF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 1200PF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 1500PF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 0.018UF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 1800PF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 8200PF 5% 400VDC RADIAL
CAP FILM 1200PF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 1000PF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 1000PF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 0.018UF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 1800PF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 1000PF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 0.012UF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 2200PF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 1000PF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 2200PF 10% 400VDC RAD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
BFC237065152Electro-Films (EFI) / Vishay |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|