Maori

| Tau Wae: | BFC247990118 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Tuhinga o mua: | CAP FILM 0.91UF 5% 160VDC RADIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $3.349 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 160V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 100V |
| Te manawanui | ±5% |
| Whakamutunga | PC Pins |
| Paeke Paerewa | 750 |
| Rahi / Rahi | 1.024" L x 0.295" W (26.00mm x 7.50mm) |
| Raupapa | MKP479 |
| Ratonga | - |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Bulk |
| Paa / Case | Radial |
| Ētahi Ingoa | 222247990118 |
| Tae Mahi | -55°C ~ 105°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 15 Weeks |
| Te Whakahaere Arataki | 0.886" (22.50mm) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | 0.925" (23.50mm) |
| Ngā āhuatanga | Long Life |
| Rauemi Dielectric | Polypropylene (PP), Metallized |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 0.91µF Film Capacitor 100V 160V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| Te kaha | 0.91µF |
| Nga tono | High Pulse, DV/DT |
| BFC247990118 Taipitopito PDF [English] | BFC247990118 PDF - EN.pdf |




CAP FILM 2.7UF 5% 160VDC RADIAL
CAP FILM 0.91UF 5% 160VDC RADIAL
CAP FILM 1.2UF 5% 160VDC RADIAL
CAP FILM 0.68UF 5% 160VDC RADIAL
CAP FILM 2.4UF 5% 160VDC RADIAL
CAP FILM 1.2UF 5% 160VDC RADIAL
CAP FILM 0.75UF 5% 160VDC RADIAL
CAP FILM 1.1UF 5% 160VDC RADIAL
CAP FILM 2.7UF 5% 160VDC RADIAL
CAP FILM 0.62UF 5% 160VDC RADIAL
CAP FILM 0.56UF 5% 160VDC RADIAL
CAP FILM 2.4UF 5% 160VDC RADIAL
CAP FILM 0.68UF 5% 160VDC RADIAL
CAP FILM 0.75UF 5% 160VDC RADIAL
CAP FILM 0.62UF 5% 160VDC RADIAL
CAP FILM 0.82UF 5% 160VDC RADIAL
CAP FILM 0.82UF 5% 160VDC RADIAL
CAP FILM 1UF 5% 160VDC RADIAL
CAP FILM 1UF 5% 160VDC RADIAL
CAP FILM 1.1UF 5% 160VDC RADIAL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
BFC247990118Electro-Films (EFI) / Vishay |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|