Maori
| Tau Wae: | CDR32BP111BKZMAT |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Tuhinga o mua: | CAP CER 110PF 100V 10% BP 1206 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.3619 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 100V |
| Te manawanui | ±10% |
| Te matotoru (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Te Tae Tema | BP |
| Paeke Paerewa | 3,000 |
| Rahi / Rahi | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Raupapa | Military, MIL-PRF-55681, CDR32 |
| Ratonga | - |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Ētahi Ingoa | CDR32BP111BKZMAT-MIL |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 32 Weeks |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Raatau Kore | M (1%) |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 110pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) |
| Te kaha | 110pF |
| Nga tono | General Purpose |
| CDR32BP111BKZMAT Taipitopito PDF [English] | CDR32BP111BKZMAT PDF - EN.pdf |




CAP CER 110PF 100V 5% BP 1206
CAP CER SMP MLC HI-REL
CAP CER 110PF 100V 5% BP 1206
CAP CER 110PF 100V BP 1206
CAP CER 110PF 100V BP 1206
CAP CER 110PF 100V 10% BP 1206
CAP CER 110PF 100V BP 1206
CAP CER 110PF 100V 10% BP 1206
CAP CER SMP MLC HI-REL
CAP CER 110PF 100V BP 1206
CAP CER 110PF 100V 10% BP 1206
CAP CER 110PF 100V 10% BP 1206
CAP CER 110PF 100V 10% BP 1206
CAP CER 1100PF 50V BP 1206
CAP CER 110PF 100V BP 1206
CAP CER 110PF 100V BP 1206
CAP CER 110PF 100V 5% BP 1206
CAP CER 110PF 100V 10% BP 1206
CAP CER 110PF 100V 5% BP 1206
CAP CER 110PF 100V 10% BP 1206
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
CDR32BP111BKZMATElectro-Films (EFI) / Vishay |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|