Maori

| Tau Wae: | M39003/01-7109/99 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Tuhinga o mua: | CAP TANT 6.8UF 20% 35V AXIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $7.5096 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 35V |
| Momo | Hermetically Sealed |
| Te manawanui | ±20% |
| Paeke Paerewa | 1 |
| Rahi / Rahi | 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm) |
| Raupapa | Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13 |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Bulk |
| Paa / Case | Axial |
| Ētahi Ingoa | M39003/01-7109/99-MIL |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Tae Kaituku Taeke | 13 Weeks |
| Rae Rahi Tae | B |
| Life @ Temp. | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Military |
| Raatau Kore | C (0.01%) |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 6.8µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial |
| Te kaha | 6.8µF |
| M39003/01-7109/99 Taipitopito PDF [English] | M39003/01-7109/99 PDF - EN.pdf |




CAP TANT 6.8UF 20% 35V AXIAL
CAP TANT 6.8UF 20% 35V AXIAL
CAP TANT 6.8UF 20% 35V AXIAL
CAP TANT 6.8UF 20% 35V AXIAL
CAP TANT 6.8UF 20% 35V AXIAL
CAP TANT 6.8UF 20% 35V AXIAL
CAP TANT 6.8UF 10% 35V AXIAL
CAP TANT 6.8UF 10% 35V AXIAL
CAP TANT 6.8UF 20% 35V AXIAL
CAP TANT 6.8UF 20% 35V AXIAL
CAP TANT 6.8UF 10% 35V AXIAL
CAP TANT 6.8UF 20% 35V AXIAL
CAP TANT 6.8UF 10% 35V AXIAL
CAP TANT 6.8UF 20% 35V AXIAL
CAP TANT 6.8UF 20% 35V AXIAL
CAP TANT 6.8UF 10% 35V AXIAL
CAP TANT 6.8UF 10% 35V AXIAL
CAP TANT 6.8UF 20% 35V AXIAL
CAP TANT 6.8UF 10% 35V AXIAL
CAP TANT 6.8UF 20% 35V AXIAL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
M39003/01-7109/99Electro-Films (EFI) / Vishay |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|