Maori
| Tau Wae: | MAL213837339E3 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Tuhinga o mua: | CAP ALUM 33UF 20% 40V AXIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $1.2054 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 40V |
| Te manawanui | ±20% |
| Te Rahi Whenua Whenua | - |
| Paeke Paerewa | 500 |
| Rahi / Rahi | 0.303" Dia x 0.500" L (7.70mm x 12.70mm) |
| Raupapa | 138 AML |
| Ripple Current @ Low Frequency | 91mA @ 100Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 127.4mA @ 10kHz |
| Ratonga | - |
| Ko te poari | Polar |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tape & Box (TB) |
| Paa / Case | Axial, Can |
| Ētahi Ingoa | 2222 138 37339 222213837339 4225PHTB |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 10 Weeks |
| Life @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Hapa | 2.7 Ohms |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | 5.3 Ohm @ 100Hz |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 33µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 5.3 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C |
| Te kaha | 33µF |
| Nga tono | Automotive |
| MAL213837339E3 Taipitopito PDF [English] | MAL213837339E3 PDF - EN.pdf |




CAP ALUM 470UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 220UF 20% 40V AXIAL
CAP ALUM 10UF 20% 63V AXIAL
CAP ALUM 220UF 20% 40V AXIAL
CAP ALUM 20% AXIAL
CAP ALUM 100UF 20% 40V AXIAL
CAP ALUM 22UF 20% 63V AXIAL
CAP ALUM 100UF 20% 63V AXIAL
CAP ALUM 47UF 20% 40V AXIAL
CAP ALUM 47UF 20% 40V AXIAL
CAP ALUM 100UF 20% 40V AXIAL
CAP ALUM 22UF 20% 63V AXIAL
CAP ALUM 47UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 47UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 470UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 33UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 33UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 10UF 20% 63V AXIAL
CAP ALUM 33UF 20% 40V AXIAL
CAP ALUM 100UF 20% 63V AXIAL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
MAL213837339E3Electro-Films (EFI) / Vishay |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|