Maori

| Tau Wae: | MKP1845233205R |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Tuhinga o mua: | CAP FILM 3300PF 10% 2KVDC AXIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $1.431 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 2000V (2kV) |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 700V |
| Te manawanui | ±10% |
| Whakamutunga | PC Pins |
| Paeke Paerewa | 1,500 |
| Rahi / Rahi | 0.276" Dia x 1.142" L (7.00mm x 29.00mm) |
| Raupapa | MKP1845 |
| Ratonga | - |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | Axial |
| Ētahi Ingoa | 1845233205R |
| Tae Mahi | -55°C ~ 100°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 18 Weeks |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Rauemi Dielectric | Polypropylene (PP), Metallized |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 3300pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial |
| Te kaha | 3300pF |
| Nga tono | DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber |
| MKP1845233205R Taipitopito PDF [English] | MKP1845233205R PDF - EN.pdf |




CAP FILM 2200PF 20% 2KVDC AXIAL
CAP FILM 3900PF 10% 2KVDC
CAP FILM 3900PF 10% 2KVDC AXIAL
CAP FILM 3900PF 5% 2KVDC AXIAL
CAP FILM 3300PF 10% 2KVDC AXIAL
CAP FILM 2200PF 20% 2KVDC AXIAL
CAP FILM 2200PF 20% 2KVDC AXIAL
CAP FILM 2200PF 20% 2KVDC AXIAL
CAP FILM 3300PF 10% 2KVDC AXIAL
CAP FILM 3300PF 20% 2KVDC AXIAL
CAP FILM 3300PF 20% 2KVDC AXIAL
CAP FILM 3300PF 20% 2KVDC AXIAL
CAP FILM 3300PF 5% 2KVDC AXIAL
CAP FILM 3900PF 5% 2KVDC
CAP FILM 3900PF 20% 2KVDC
CAP FILM 3300PF 5% 2KVDC AXIAL
CAP FILM 3300PF 5% 2KVDC AXIAL
CAP FILM 3300PF 10% 2KVDC AXIAL
CAP FILM 3300PF 5% 2KVDC AXIAL
CAP FILM 3300PF 20% 2KVDC AXIAL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/01/17
2025/02/21
2025/02/28
2024/12/30
MKP1845233205RElectro-Films (EFI) / Vishay |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|