Maori
| Tau Wae: | RWM041015R0JR15E1 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Tuhinga o mua: | RES WIREWOUND 15 OHM 3W |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.2997 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±5% |
| Te Tae Tema | ±75ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Axial |
| Paeke Paerewa | 1,000 |
| Rahi / Rahi | 0.217" Dia x 0.472" L (5.50mm x 12.00mm) |
| Raupapa | RWM |
| Tuhinga | 15 Ohms |
| Mana (Watts) | 3W |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | Axial |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ētahi Ingoa | RWMA-15TR |
| Tae Mahi | -55°C ~ 350°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 53 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Flame Proof, Safety |
| Raatau Kore | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 15 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound |
| Te hanganga | Wirewound |




SFERNICE FIXED RESISTORS
SFERNICE FIXED RESISTORS
RES WIREWOUND 180 OHM 3W
SFERNICE FIXED RESISTORS
SFERNICE FIXED RESISTORS
RES WIREWOUND 1.5K OHM 3W
RES WIREWOUND 150 OHM 3W
RES WIREWOUND 15 OHM 3W
SFERNICE FIXED RESISTORS
SFERNICE FIXED RESISTORS
SFERNICE FIXED RESISTORS
SFERNICE FIXED RESISTORS
SFERNICE FIXED RESISTORS
SFERNICE FIXED RESISTORS
SFERNICE FIXED RESISTORS
SFERNICE FIXED RESISTORS
RES WIREWOUND 1.5K OHM 3W
RES WIREWOUND 150 OHM 3W
SFERNICE FIXED RESISTORS
RES WIREWOUND 180 OHM 3W
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
RWM041015R0JR15E1Electro-Films (EFI) / Vishay |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|