Maori

| Tau Wae: | SST5486-E3 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Tuhinga o mua: | JFET P-CH 35V 8MA SOT-23 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Puku - Cutoff (VGS atu) @ Id | 2V @ 10nA |
| Ngaohihi - Whakakore (V (BR) GSS) | 25V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-23 |
| Paeke Paerewa | 1,000 |
| Raupapa | - |
| Mana - Max | 350mW |
| Tūnga Wāhanga | Obsolete |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds | 5pF @ 15V |
| Momo FET | N-Channel |
| Whakaahuatanga Taipitopito | JFET N-Channel 25V 350mW Surface Mount SOT-23 |
| I teie nei - Tapeke (Idss) @ Vds (Vgs = 0) | 8mA @ 15V |
| SST5486-E3 Taipitopito PDF [English] | SST5486-E3 PDF - EN.pdf |




SST TQFP
SST55LC100M-45-C-TQWE SST
SST QFP-100
SST5485 VISHAY
SST5485-T1 VISHAY
SST BGA
JFET N-CH 25V SOT23
JFET P-CH 35V 1MA SOT-23
JFET N-CH 25V SOT23
SST TQFP100
JFET N-CH 25V SOT23
JFET P-CH 35V 8MA SOT-23
JFET N-CH 25V SOT23
JFET P-CH 35V 4MA SOT-23
JFET N-CH 25V SOT23
VISHAY SOT-23
SST5484-T1 VISHAY
JFET P-CH 35V 4MA SOT-23
JFET N-CH 25V SOT23
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
SST5486-E3Electro-Films (EFI) / Vishay |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|