Maori
| Tau Wae: | VJ0402D2R4DLAAJ |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Tuhinga o mua: | CAP CER 2.4PF 50V C0G/NP0 0402 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.1315 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 50V |
| Te manawanui | ±0.5pF |
| Te matotoru (Max) | 0.024" (0.61mm) |
| Te Tae Tema | C0G, NP0 |
| Paeke Paerewa | 1,000 |
| Rahi / Rahi | 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) |
| Raupapa | VJ HIFREQ |
| Ratonga | - |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 32 Weeks |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | High Q, Low Loss |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 2.4pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
| Te kaha | 2.4pF |
| Nga tono | RF, Microwave, High Frequency |
| VJ0402D2R4DLAAJ Taipitopito PDF [English] | VJ0402D2R4DLAAJ PDF - EN.pdf |




CAP CER 2.4PF 200V C0G/NP0 0402
CAP CER 2.4PF 25V C0G/NP0 0402
CAP CER 2.4PF 100V C0G/NP0 0402
CAP CER 2.4PF 50V C0G/NP0 0402
CAP CER 2.4PF 200V C0G/NP0 0402
CAP CER 2.4PF 200V C0G/NP0 0402
CAP CER 2.4PF 25V C0G/NP0 0402
CAP CER 2.4PF 100V C0G/NP0 0402
CAP CER 2.4PF 50V C0G/NP0 0402
CAP CER 2.4PF 100V C0G/NP0 0402
CAP CER 2.4PF 100V C0G/NP0 0402
CAP CER 2.4PF 25V C0G/NP0 0402
CAP CER 2.4PF 100V C0G/NP0 0402
CAP CER 2.4PF 200V C0G/NP0 0402
CAP CER 2.4PF 100V C0G/NP0 0402
CAP CER 2.4PF 50V C0G/NP0 0402
CAP CER 2.4PF 50V C0G/NP0 0402
CAP CER 2.4PF 25V C0G/NP0 0402
CAP CER 2.4PF 50V C0G/NP0 0402
CAP CER 2.4PF 25V C0G/NP0 0402
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
VJ0402D2R4DLAAJElectro-Films (EFI) / Vishay |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|