Maori
| Tau Wae: | VJ0805D201FLAAJ |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Tuhinga o mua: | CAP CER 200PF 50V NP0 0805 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $1.412 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 50V |
| Te manawanui | ±1% |
| Te matotoru (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Te Tae Tema | C0G, NP0 |
| Paeke Paerewa | 1,000 |
| Rahi / Rahi | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Raupapa | VJ HIFREQ |
| Ratonga | - |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 15 Weeks |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | High Q, Low Loss |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 200pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| Te kaha | 200pF |
| Nga tono | RF, Microwave, High Frequency |
| VJ0805D201FLAAJ Taipitopito PDF [English] | VJ0805D201FLAAJ PDF - EN.pdf |




CAP CER 20PF 25V NP0 0805
CAP CER 200PF 50V NP0 0805
CAP CER 20PF 250V NP0 0805
CAP CER 200PF 100V NP0 0805
CAP CER 200PF 100V NP0 0805
CAP CER 200PF 100V NP0 0805
CAP CER 200PF 50V NP0 0805
CAP CER 200PF 100V NP0 0805
CAP CER 200PF 50V NP0 0805
CAP CER 200PF 100V NP0 0805
CAP CER 200PF 50V NP0 0805
CAP CER 20PF 25V NP0 0805
CAP CER 200PF 100V NP0 0805
CAP CER 200PF 50V NP0 0805
CAP CER 20PF 250V NP0 0805
CAP CER 20PF 250V NP0 0805
CAP CER 20PF 25V NP0 0805
CAP CER 20PF 25V NP0 0805
CAP CER 20PF 25V NP0 0805
CAP CER 20PF 25V NP0 0805
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
VJ0805D201FLAAJElectro-Films (EFI) / Vishay |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|