Maori
| Tau Wae: | VJ1206Y103JXEAT5Z |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Tuhinga o mua: | CAP CER 10000PF 500V X7R 1206 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.3929 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 500V |
| Te manawanui | ±5% |
| Te matotoru (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Te Tae Tema | X7R |
| Paeke Paerewa | 3,000 |
| Rahi / Rahi | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Raupapa | VJ HVArc Guard™ |
| Ratonga | - |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Ētahi Ingoa | VJ1206Y103JXEAT5Z-ND VJ1206Y103JXEAT5ZL |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 25 Weeks |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | High Voltage |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 10000pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
| Te kaha | 10000pF |
| Nga tono | General Purpose |
| VJ1206Y103JXEAT5Z Taipitopito PDF [English] | VJ1206Y103JXEAT5Z PDF - EN.pdf |




CAP CER 10000PF 630V X7R 1206
CAP CER 10000PF 16V X7R 1206
CAP CER 10000PF 16V X7R 1206
CAP CER 10000PF 100V X7R 1206
CAP CER 10000PF 100V X7R 1206
CAP CER 10000PF 200V X7R 1206
CAP CER 10000PF 16V X7R 1206
CAP CER 10000PF 200V X7R 1206
CAP CER 10000PF 100V X7R 1206
CAP CER 10000PF 100V X7R 1206
CAP CER 10000PF 100V X7R 1206
CAP CER 10000PF 16V X7R 1206
CAP CER 10000PF 16V X7R 1206
CAP CER 10000PF 500V X7R 1206
CAP CER 10000PF 1KV X7R 1206
CAP CER 10000PF 16V X7R 1206
CAP CER 10000PF 1KV X7R 1206
CAP CER 10000PF 200V X7R 1206
CAP CER 10000PF 200V X7R 1206
CAP CER 10000PF 100V X7R 1206
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
VJ1206Y103JXEAT5ZElectro-Films (EFI) / Vishay |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|