FA-365 14.31818MC-B Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
EPSON FA-365 14.31818MC-B
Tau Wae: FA-365 14.31818MC-B
Kaihanga / Waitohu: Epson
Tuhinga o mua: CRYSTAL 14.31818MHZ 16PF SMD
Ngā Rauemi:
1.FA-365 14.31818.pdf ···
PCN ObsenSencence / Eol
DK OBS NOTICE.pdf
Tau waahanga PCN
NRND Jul/2018.pdf
Ship From: Hong Kong
Tikina nga utu iti rawa ma te uiui
    Huanga hua Uara huanga
    Momo MHz Crystal
    Rahi / Rahi 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
    Raupapa FA-365
    Ratonga -
    Paa / Case 2-SMD, No Lead
    Pūhera Bulk
    Tae Mahi -20°C ~ 70°C
    Aratau Mahi Fundamental
    Huanga hua Uara huanga
    Momo Tae Surface Mount
    Whakanui i te kaha 16pF
    Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
    Te Manawanui Toa ±100ppm
    Te Tautanga Mahinga ±30ppm
    Rautanga 14.31818 MHz
    ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 Ohms