Maori
| Tau Wae: | FA-365 14.31818MC-B |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Epson |
| Tuhinga o mua: | CRYSTAL 14.31818MHZ 16PF SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | MHz Crystal |
| Rahi / Rahi | 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm) |
| Raupapa | FA-365 |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 2-SMD, No Lead |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -20°C ~ 70°C |
| Aratau Mahi | Fundamental |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Whakanui i te kaha | 16pF |
| Teitei - Tae (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Te Manawanui Toa | ±100ppm |
| Te Tautanga Mahinga | ±30ppm |
| Rautanga | 14.31818 MHz |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | 50 Ohms |




CRYSTAL 14.31818MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 14.48536MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 14.3187MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 14.3182MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 14.3187MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 14.3187MHZ 10PF SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/20
2025/01/24
2024/05/16
2025/01/13
FA-365 14.31818MC-BEPSON |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|