Maori
| Tau Wae: | PS2561F-1Y-A |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Renesas Electronics Corporation |
| Tuhinga o mua: | OPTOCOUPLER 4-PIN DIP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.8026 |
| 200+ | $0.3208 |
| 500+ | $0.3093 |
| 1000+ | $0.305 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Max) | 80V |
| Putanga - Whakamotu | 5000Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Te Utu Utu (Max) | 300mV |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-DIP |
| Raupapa | - |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 3µs, 7µs |
| Paa / Case | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Transistor with Base |
| Tae Mahi | -55°C ~ 110°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Momo Input | DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 300% @ 5mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | 600% @ 5mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 50mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 30 mA |
| Tau hua hua | PS2561 |




OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOCOUPLER 4-PIN DIP
RENESAS DIP4
RENESAS 4-SMD
PS2561F RENESAS
PS2561FL-1-F3 RENESAS
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
RENESAS SOP4
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOCOUPLER 4-PIN DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/17
2025/02/21
2025/02/28
2024/12/30
PS2561F-1Y-ARenesas Electronics America Inc |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|