Maori

| Tau Wae: | HR-4U-1000F3X2 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | FDK America |
| Tuhinga o mua: | BATTERY PACK NIMH 7.2V AAA |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Taumaha | 78.47 g |
| Putanga - Kua tohua | 7.2 V |
| Kāhua Whakamutunga | Solder Tab |
| Te hanganga | Side to Side, 2 Rows x 3 Cells |
| Rahi / Rahi | 1.24' L x 0.83' W x 1.75' H (31.5mm x 21.0mm x 44.5mm) |
| Raupapa | TWICELL |
| Ko te rechargeability | Yes |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Tau o nga Pūtau | 6 |
| Tuhipoka | Battery packs made with NIMH cells include a thermostat. |
| Te kaha | 930mAh |
| Pūtaiao Battery | Nickel Metal Hydride |
| Rahi Pūtau Battery | AAA |




BATTERY PACK NIMH 2.4V AAA
BATTERY PACK NIMH 3.6V AAA
BATTERY PACK NIMH 7.2V AAA
BATTERY PACK NIMH 4.8V AAA
BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH 4/5 SC
BATTERY NIMH 1.2V 930MAH AAA
BATTERY PACK NIMH 9.6V AAA
BATTERY PACK NIMH 6V AAA
BATTERY PACK NIMH 12V 4/5 SC
BATTERY PACK NIMH 9.6V AAA
BATTERY PACK NIMH 12V AAA
BATTERY PACK NIMH 9.6V AAA
BATTERY PACK NIMH 7.2V AAA
BATTERY PACK NIMH 12V AAA
BATTERY PACK NIMH 8.4V AAA
BATTERY PACK NIMH 12V AAA
BATTERY PACK NIMH 4.8V AAA
BATTERY PACK NIMH 7.2V AAA
BATTERY PACK NIMH 4.8V AAA
BATTERY PACK NIMH 10.8V AAA
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
HR-4U-1000F3X2FDK America, Inc., a member of Fujitsu Group |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|