Maori

| Tau Wae: | 74LCXH2245WM |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Fairchild (onsemi) |
| Tuhinga o mua: | IC TXRX BIDIRECT BUSHOLD 20SOIC |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 2 V ~ 3.6 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 20-SOIC |
| Raupapa | 74LCXH |
| Tūnga Wāhanga | Obsolete |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Momo putanga | Push-Pull |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 1 |
| Te maha o nga moni mo te kaupapa | 8 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Momo | Transceiver, Non-Inverting |
| Momo Input | - |
| I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa | 24mA, 24mA; 12mA, 12mA |
| 74LCXH2245WM Taipitopito PDF [English] | 74LCXH2245WM PDF - EN.pdf |




IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20TSSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20TSSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20TSSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20TSSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20TSSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SOIC
IC TXRX BIDIR LV BUSHOLD 20SSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20TSSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20TSSOP
IC TRANSCVR BI-DIRECT 20SSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SOP
IC TXRX BIDIR LV BUSHOLD 20SSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SOIC
IC TXRX BIDIRECT BUSHOLD 20SOIC
IC TXRX BIDIRECT BUSHOLD 20SSOP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
74LCXH2245WMFairchild/ON Semiconductor |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|