Maori
| Tau Wae: | CBT3125DS,118 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | NXP USA Inc. |
| Tuhinga o mua: | BUS DRIVER, CBT/FST/QS/5C/B SERI |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.4174 |
| 200+ | $0.1666 |
| 500+ | $0.161 |
| 1000+ | $0.1582 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūtake Toha Tae | Single Supply |
| Tuhinga o mua | 4.5V ~ 5.5V |
| Momo | Bus Switch |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-SSOP |
| Raupapa | 74CBT |
| Paa / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Pūhera | Bulk |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Nga Rohe Whaiaro | 4 |
| I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa | - |
| Takahanga | 1 x 1:1 |
| Tau hua hua | CBT3125 |




CBT3125PW NXP
PHILIPS TSSOP
NXP TSSOP14
NEXPERIA TSSOP14
CBT3125DS NXP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14TSSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SO
IC FET BUS SWITCH QUAD 14SSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SSOP
IC FET BUS SWITCH QUAD 14SOIC
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 16SSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SSOP
NEXPERIA CBT3125 - QUADRUPLE FET
IC FET BUS SWITCH QUAD 16QSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 16SSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SO
NEXPERIA CBT3125PW - BUS DRIVER,
CBT3125DR IC
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14TSSOP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/20
2025/01/24
2024/05/16
2025/01/13
CBT3125DS,118NXP USA Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|