Maori
| Tau Wae: | MSRTA6001R |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | GeneSiC Semiconductor |
| Tuhinga o mua: | DIODE MODULE 1.6KV 600A 3TOWER |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $238.5823 |
| 200+ | $95.1965 |
| 500+ | $92.0155 |
| 1000+ | $90.4429 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | 1600 V |
| Hangarau | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Three Tower |
| Tere | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 3-SMD Module |
| Pūhera | Bulk |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | -55°C ~ 150°C |
| Momo Tae | Chassis Mount |
| Te Whirihoranga Diode | - |
| I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) | 600A (DC) |
| Tau hua hua | MSRTA6001 |
| MSRTA6001R Taipitopito PDF [English] | MSRTA6001R PDF - EN.pdf |




2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
MSRTA6001RGeneSiC Semiconductor |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|