Maori

| Tau Wae: | 50MBT36-01C05N |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Grayhill, Inc. |
| Tuhinga o mua: | SWITCH ROTARY MILITARY, SCREWDRI |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 28 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 115 V |
| Kāhua Whakamutunga | Solder Lug |
| Raupapa | 50 |
| Pihanga Whakapae Paepae | - |
| Pūhera | Bulk |
| Tau o nga Tauranga | 5 |
| Te maha o nga Porowhita mo te Poraka | 2 |
| Te maha o nga Peke | 1 |
| Momo Tae | Panel Mount |
| Whakauruhia te Index | Fixed |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngā āhuatanga | Process Sealed |
| Te Whakaaro i muri i te Paepae | 18.77mm |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 150mA (AC), 200mA (DC) |
| Whakaaetanga Whakaaetanga | Non-Shorting (BBM) |
| Whakaaetanga Mea | - |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Waehe ma te Poraka | DP5T |
| Tau hua hua | 50MBT36 |
| Tuhinga o te Maka | 36° |
| Momo Kaihoko | Screwdriver Slot |
| Te roa o te Kaihoko | 3.18mm |




SWITCH ROTARY DRIVER SLOT SHAFT,
SWITCH ROTARY MILITARY, SCREWDRI
SWITCH ROTARY MILITARY, SCREWDRI
SWITCH ROTARY MILITARY, SCREWDRI
SWITCH ROTARY MILITARY, SCREWDRI
SWITCH ROTARY MILITARY, SCREWDRI
SWITCH ROTARY MILITARY, SCREWDRI
SWITCH ROTARY MILITARY, SCREWDRI
SWITCH ROTARY MILITARY, SCREWDRI
SWITCH ROTARY MILITARY, SCREWDRI
SWITCH ROTARY MILITARY, SCREWDRI
SWITCH ROTARY MILITARY, SCREWDRI
SWITCH ROTARY MILITARY, SCREWDRI
SWITCH ROTARY DRIVER SLOT SHAFT,
SWITCH ROTARY MILITARY, SCREWDRI
SWITCH ROTARY MILITARY, SCREWDRI
SWITCH ROTARY MILITARY, SCREWDRI
SWITCH ROTARY MILITARY, SCREWDRI
SWITCH ROTARY MILITARY, SCREWDRI
SWITCH ROTARY MILITARY, SCREWDRI
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
50MBT36-01C05NGrayhill Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|