Maori

| Tau Wae: | 51CBP30-01C06N |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Grayhill, Inc. |
| Tuhinga o mua: | SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 28 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 115 V |
| Kāhua Whakamutunga | PC Pin |
| Raupapa | 51 |
| Pihanga Whakapae Paepae | - |
| Pūhera | Bulk |
| Tau o nga Tauranga | 6 |
| Te maha o nga Porowhita mo te Poraka | 2 |
| Te maha o nga Peke | 1 |
| Momo Tae | Panel Mount, Through Hole |
| Whakauruhia te Index | Fixed |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngā āhuatanga | - |
| Te Whakaaro i muri i te Paepae | 13.64mm |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 150mA (AC), 200mA (DC) |
| Whakaaetanga Whakaaetanga | Non-Shorting (BBM) |
| Whakaaetanga Mea | - |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Waehe ma te Poraka | DP6T |
| Tau hua hua | 51CBP30 |
| Tuhinga o te Maka | 30° |
| Momo Kaihoko | Screwdriver Slot |
| Te roa o te Kaihoko | 3.18mm |




SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
SWITCH ROTARY 2-6POS 150MA 115V
SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
SWITCH ROTARY NEL SEAL, ADJUSTAB
SWITCH ROTARY NNEL SEAL, SCREWDR
SWITCH ROTARY 2-12POS 150MA 115V
SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
SWITCH ROTARY 2-12POS 150MA 115V
SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
SWITCH ROTARY NEL SEAL, SCREWDRI
SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
ELECTRICALSWITCH ROTARY NOTOVER5
SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
SWITCH ROTARY NEL SEAL, ADJUSTAB
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
51CBP30-01C06NGrayhill Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|