Maori
| Tau Wae: | 09185265004 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | HARTING |
| Tuhinga o mua: | CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Kinked Pin, Solder |
| Kāhua | Board to Cable/Wire |
| Te whakaheke | Shrouded - 4 Wall |
| Raupapa | SEK |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100' (2.54mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | 0.650' (16.51mm) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 26 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Teitei Whakanoho | 0.681' (17.30mm) |
| Tae Whakanoho | Gray |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | Keying Slot, Mounting Flange |
| Pato Tere | Latch Lock/Eject Hooks, Long |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.114' (2.90mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.240' (6.10mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 30.0µin (0.76µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Header |
| Nga tono | - |




CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
SEK/IDC ANGLED MALE, 2.9MM TAILS
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
SEK/IDC STRAIGHT MALE, 2.9MM TAI
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
SEK-18 SV MA STD STR29 RLG 24P P
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
SEK-18 SV FE TYPA 26P AU076 BUL
CONN RCPT 26P IDC 26-28AWG GOLD
SEK-18 SV MA STD STR29 RKZ 24P P
CONN HEADER R/A 26POS 2.54MM
CONN RCPT 26P IDC 26-28AWG GOLD
SEK/IDC ANGLED MALE, 2.9MM TAILS
SEK/IDC FEMALE, 24PIN STRAIN REL
SEK-18 SV MA STD ANG29 RKZ 24P P
SEK/IDC STRAIGHT MALE, 2.9MM TAI
CONN HEADER R/A 26POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 26POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
SEK/IDC STRAIGHT MALE, 2.9MM TAI
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/03/30
2025/01/23
2024/06/19
2025/08/13
09185265004HARTING |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|