Maori
| Tau Wae: | 2UDCP727312FFTC |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Hammond Manufacturing |
| Tuhinga o mua: | ELECTRICAL ENCLOSURE |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $5,090.7028 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Taumaha | 929 lbs (421.4 kg) |
| Tuhinga o mua | Non-Vented |
| Momo | Equipment Cabinet |
| Kāhua | Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top |
| Mōhiohio Shipping | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| Raupapa | 2UD CP F |
| Pūhera | Bulk |
| Te maha o nga waahanga | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakatairanga Rara | - |
| Tuhinga | Metal, Steel |
| Ngā āhuatanga | Dual Door, Removable Door, Single Access |
| Door | Steel |
| Kaupapa - Paewhiri | 11.000' L x 65.620' W x 69.380' H (279.40mm x 1666.75mm x 1765.25mm) |
| Kaupapa - Whānui | 13.380' L x 72.880' W x 72.130' H (339.85mm x 1851.15mm x 1832.10mm) |
| Tae | Gray |
| Tau hua hua | 2UDCP727312 |




ELECTRICAL ENCLOSURE
ELECTRICAL ENCLOSURE
ELECTRICAL ENCLOSURE
PMI .250" LED 2V TAB DIFF RED
ELECTRICAL ENCLOSURE
ELECTRICAL ENCLOSURE
CONNECTOR BACKSHELL
ELECTRICAL ENCLOSURE
ELECTRICAL ENCLOSURE
ELECTRICAL ENCLOSURE
ELECTRICAL ENCLOSURE
ELECTRICAL ENCLOSURE
ELECTRICAL ENCLOSURE
ELECTRICAL ENCLOSURE
FACEPLATE 80X80MM
ELECTRICAL ENCLOSURE
ELECTRICAL ENCLOSURE
ELECTRICAL ENCLOSURE
ELECTRICAL ENCLOSURE
ELECTRICAL ENCLOSURE
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/11
2025/07/2
2024/10/8
2025/01/20
2UDCP727312FFTCHammond Manufacturing |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|