Maori
| Tau Wae: | M20-9731745 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Harwin |
| Tuhinga o mua: | CONN HEADER VERT 17POS 2.54MM |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board or Cable |
| Te whakaheke | Unshrouded |
| Raupapa | M20 |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | - |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | 0.496" (12.60mm) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Tau o nga Rarangi | 1 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 17 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | 10.04mm, 10.64mm, 11.04mm, 16.54mm |
| Rauemi Whakanoho | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Teitei Whakanoho | 0.100" (2.54mm) |
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 3A per Contact |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Brass |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.122" (3.10mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.276" (7.00mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Header, Cuttable |
| Nga tono | - |




CONN HEADER VERT 19POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 13POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 15POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 15POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 17POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 19POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 13POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 22POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 21POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 21POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
M20-9731745Harwin Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|