Maori
| Tau Wae: | 9DBU0641AKILF |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Renesas Electronics Corporation |
| Tuhinga o mua: | IC BUFFER 6OUTPUT 1.5V 40MLF |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $12.8434 |
| 200+ | $4.9708 |
| 490+ | $4.7959 |
| 980+ | $4.7099 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 1.425V ~ 1.575V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 40-VFQFPN (5x5) |
| Raupapa | - |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | 1:6 |
| Paa / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Pūhera | Tray |
| PLL | Yes |
| Whakaputa | LP-HCSL |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Te Tumuaki Matua | PCI Express (PCIe) |
| Whakauru | HCSL |
| Tautanga - Max | 167MHz |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | Yes/Yes |
| Tau hua hua | 9DBU0641 |
| 9DBU0641AKILF Taipitopito PDF [English] | 9DBU0641AKILF PDF - EN.pdf |




IC BUFFER 5OUTPUT 1.5V 32MLF
VFQFPN 5.00X5.00X0.90 MM, 0.40MM
IC BUFFER 6OUTPUT 1.5V 40MLF
7 O/P 1.5V ULP PCIE FOB
VFQFPN 5.00X5.00X0.90 MM, 0.50MM
VFQFPN 5.00X5.00X0.90 MM, 0.40MM
IC BUFFER 7OUTPUT 1.5V 40MLF
IC BUFFER 7OUTPUT 1.5V 40MLF
VFQFPN 5.00X5.00X0.90 MM, 0.40MM
VFQFPN 5.00X5.00X0.90 MM, 0.40MM
IC BUFFER 7OUTPUT 1.5V 40MLF
VFQFPN 5.00X5.00X0.90 MM, 0.40MM
VFQFPN 5.00X5.00X0.90 MM, 0.50MM
IC BUFFER 7OUTPUT 1.5V 40MLF
VFQFPN 5.00X5.00X0.90 MM, 0.50MM
IC BUFFER 5OUTPUT 1.5V 32MLF
VFQFPN 5.00X5.00X0.90 MM, 0.40MM
IC BUFFER 5OUTPUT 1.5V 32MLF
IC BUFFER 6OUTPUT 1.5V 40MLF
IC BUFFER 6OUTPUT 1.5V 40MLF
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
9DBU0641AKILFRenesas Electronics America Inc |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|