Maori
| Tau Wae: | ICS9FG108DFLF |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Renesas Electronics Corporation |
| Tuhinga o mua: | IC FREQ TIMING GENERATOR 48-SSOP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3.135V ~ 3.465V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 48-SSOP |
| Raupapa | - |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | 1:9 |
| Paa / Case | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Pūhera | Tube |
| PLL | Yes |
| Whakaputa | HCSL |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Te Tumuaki Matua | Intel CPU Server, PCI Express (PCIe), SATA |
| Whakauru | Clock, Crystal |
| Tautanga - Max | 400MHz |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | No/Yes |
| Tau hua hua | ICS9FG108 |
| ICS9FG108DFLF Taipitopito PDF [English] | ICS9FG108DFLF PDF - EN.pdf |




ICS9FG108DFLF
Ko te Y-IC he kaihautū kounga o ngā hua a Renesas Electronics Corporation, hei whakarato ki ngā kiritaki i ngā hua me ngā ratonga pai rawa.
Ko te ICS9FG108DFLF he kaihanga hōtiu me te tākai whakawehe i hangaia mō ngā tūranga rorohiko CPU a Intel, PCI Express (PCIe), me SATA. He pānoni tōna mō te ūwhiwhi wāhanga waipiro (PLL) me te tautoko i ngā whakapā haurangi, ngā hurihuri āhua me HCSL tōraro.
1:9 te whakakotahi whakauru ki te whakangao
Whakaatu wehe
Mā te whakahaere tae atu ki te 400 MHz
3V te manawa hiko
Neke atu i te 0°C tae atu ki te 70°C mō te pāmahana mahi
He kākahu maungā mata
Mahinga hua
Kua whakatika mō ngā tono tūmau, PCIe, me SATA
Hangaia hei whakaiti i te taiāwhiorangi wā
Tautoko i ngā roa rerekē mō te whakauru me te whakangao
He mahi nui, he mākū roa
Ka tae mai te ICS9FG108DFLF i roto i tētahi kākahu mata 48-BSSOP (0.295 inī, 7.50mm te whānui).
He hua mō tēnei wā te ICS9FG108DFLF, nō reira me whakapā ki tā mātou rōpü hoko mā runga ipurangi mō ngā pārongo mō ngā tauira rite rānei rānei rēhita rerekē.
Ngā tūmau CPU a Intel
PCI Express (PCIe)
SATA
He wātea te rārangi raraunga tino rongonui mō te ICS9FG108DFLF i runga i tā mātou paetukutuku. E whakatairanga ana mātou kia tango rawa koe i tēnei mōhiohio.
Tonoa ināianei he kuputu mō te ICS9FG108DFLF i runga i tā mātou paetukutuku. He tuku ā-taha ki te wā poto!
ICS9FG108CGLFT ICS
IC FREQ TIMING GENERATOR 48TSSOP
ICS9FG108CGLF ICS
IDT SSOP48
IC FREQ TIMING GENERATOR 48TSSOP
IC FREQ TIMING GENERATOR 48-SSOP
IC FREQ TIMING GENERATOR 48TSSOP
ICS9FG108CFLFT ICS
IC FREQ TIMING GENERATOR 48TSSOP
ICS9FG108EFILF IDT
IDT TSSOP-28
IC FREQ TIMING GENERATOR 48-SSOP
IC FREQ TIMING GENERATOR 48-SSOP
IC FREQ TIMING GENERATOR 48TSSOP
ICS9FG110BF ICS
ICS9FG104EGLFT ICS
ICS9FG1100F ICS
IC FREQ TIMING GENERATOR 48TSSOP
ICS TSSOP28
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
ICS9FG108DFLFRenesas Electronics America Inc |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|