Maori
| Tau Wae: | QS3126Q |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | IDT (Renesas Electronics Corporation) |
| Tuhinga o mua: | QUADRUPLE BUS SWITCH |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.1444 |
| 200+ | $0.056 |
| 500+ | $0.054 |
| 1000+ | $0.053 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūtake Toha Tae | Single Supply |
| Tuhinga o mua | 4.75V ~ 5.25V |
| Momo | Bus Switch |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-QSOP |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Pūhera | Bulk |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Nga Rohe Whaiaro | 4 |
| I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa | - |
| Takahanga | 1 x 1:1 |
| Tau hua hua | QS3126 |
| QS3126Q Taipitopito PDF [English] | QS3126Q PDF - EN.pdf |




QS3126Q
Ko te Y-IC he kaihautū kounga mō ngā hua o te tohu IDT. Ka tapaea mātou i ngā kiritaki ki ngā hua me ngā ratonga pai rawa atu.
Ko te QS3126Q he mana whakahaere pākahiko wera motuhake i hangaia hei whakamahi mō ngā tono whai-kaha. He āhua o te maramarama pākahiko i hangaia hei whakahaere i ngā whakaaweawe nui rawa atu i ngā pūnaha whai-mīhini.
E tautoko ana i te whakahaere whakamahana wera, ka whakahē i te nui o te hiko me te raraunga hiko nui rawa, kei roto hoki ngā rohe hiko me te rārangi rerenga hiko e taea ana te whakarite, tae atu ki te whakahaere whakamahana me ngā āheinga whakamatau ano hoki.
He mea whakarite kia ū, kia haumarama hoki te whakahaere mana i ngā pūnaha tino whaihua, he māmā ake te hoahoa o te pūnaha, ā, ka whakarauora i te wā whakawhanaketanga. Ka whakakaha hoki i te wā mō te pūnaha me te tiaki i ngā waahanga taumata kiko.
Ko te pouaka SSOP-16, he iti rawa te rahi, he pai mō ngā hoahoa pākahiko āhuruōrite, ā, kua whakakaha hoki ngā āhuatanga pāmahana me ngā āhuatanga hiko mō te whakahaere pono.
Kei te haere tonu te hanga me te whakamahinga o tēnei hua, ā, kei ngā tauira rite rānei te wātea: QS3126QA me te QS3126QP. Mēnā he pātai, koa koa whakapā ki tō mātou roopu hoko mā te paetukutuku Y-IC.
Ngā tāke tūmatanui me ngā pūnaha rokiroki raraunga, ngā taputapu whakawehe i ngā kōrero waea, ngā pūnaha aunoa ahumairangi, ngā taputapu rongoā me ngā tono o ngā hoia me ngā rangi wairua.
Tirohia te paetukutuku Y-IC hei tango i te rārangi pārongo tino whai mana mō te QS3126Q.
E tūtohu ana mātou kia whiwhi whakaputa utu i runga i te paetukutuku Y-IC. Tango utu, ako atu, ā, whai wāhi hoki ki ā mātou tuku motuhake mō te wā here here.
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
QUADRUPLE BUS SWITCH
QUADRUPLE BUS SWITCH
QS3126 0
IDT TSSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 16QSOP
QS3125 - QUICKSWITCH HIGH-SPEED
IDT SOP14
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
QS3125S1 IDT
QUALITY SOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
QUADRUPLE BUS SWITCH
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 16QSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
IDT SSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
QUADRUPLE BUS SWITCH
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/20
2025/01/24
2024/05/16
2025/01/13
QS3126QIDT, Integrated Device Technology Inc |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|