Maori
| Tau Wae: | IRG4PC30WPBF |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Tuhinga o mua: | IGBT 600V 23A TO247AC |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $2.4709 |
| 200+ | $0.9563 |
| 500+ | $0.9232 |
| 1000+ | $0.9058 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | 600 V |
| Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic | 2.7V @ 15V, 12A |
| Tauira Whakamātautau | 480V, 12A, 23Ohm, 15V |
| Td (i / atu) @ 25 ° C | 25ns/99ns |
| Te Whakawhiti Energy | 130µJ (on), 130µJ (off) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | TO-247AC |
| Raupapa | - |
| Mana - Max | 100 W |
| Paa / Case | TO-247-3 |
| Pūhera | Bag |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Through Hole |
| Momo Input | Standard |
| Momo IGBT | - |
| Puta Taui | 51 nC |
| I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) | 92 A |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | 23 A |
| Tau hua hua | IRG4PC30 |
| IRG4PC30WPBF Taipitopito PDF [English] | IRG4PC30WPBF PDF - EN.pdf |




IRG4PC30WPBF
Ko Te Rongoā-Tools Infineon he kaihanga rorohiko nui, ā, ko Y-IC he kaiwhakarato i tino whakawhirinaki ai ki ngā hua pai rawa atu me ngā ratonga pai mō ngā kiritaki.
Ko te IRG4PC30WPBF he taputapu IGBT kotahi (Insulated Gate Bipolar Transistor) e hangaia ana mō ngā tono huri mana tiketike. E tuku ana i te tōkura tauira uira tae atu ki te 600V me te rerenga rīki kooti tae atu ki te 23A, nō reira he tauira tika mō ngā pūnaha huri mana me ngā pūnaha whakahaere pūngao rahi.
• Te tokura uira tae ki te 600V
• Te rerenga rīki kooti tae atu ki te 23A
• Te iti o te utu utu hei wātea (Vce(on))
• ngā āhuatanga huri tere
• He pakari, he pono te mahi
• Huri pūngao whaikore me te whakahaere
• Pūmana pono mō ngā tono mana tiketike
• Mā te māmā ki te whakauru ki ngā hoahoa hātepe
• He pai mō ngā momo whakamahinga huringa pūngao rahi
Ko te IRG4PC30WPBF he noho i te pouaka TO-247-3 e paopao ana, e whakarato ana i ngā āhuatanga pāmahana me ngā ahuatanga hiko pai. Ko ngā rahi o te pouaka me ngā whakaritenga paera he mea whakarāpopototanga i roto i te pukapuka raraunga.
He taonga kahore e wātea ana a IRG4PC30WPBF, arā, kua mutu te hanga. Heoi, kei te wātea pea ētahi tauira rite, ērā ranei mai i ngā kaihanga rorohiko pērā i a Infineon rānei. E mea ana mātou kia whakawhiti kōrero ki ā mātou roopu hokohoko mō ngā kōwhiringa kē atu.
• Pūngao hiko
• Ohoni motor
• Inverter
• Mīhini ahumahi
• Pūnaha oranga huri noa i te ao
Kei runga i tā mātou paetukutuku te pukapuka raraunga tino hou me te tino tika mō te IRG4PC30WPBF. E whakaaetia ana kia tango, kia arotake hoki i te pukapuka hei tiki i ngā paearu hangarau taipitopito me ngā āhuatanga mahi o tēnei hua.
E taunakitia ana kia tono tono kiritaki mō te IRG4PC30WPBF i runga i tā mātou paetukutuku. Tukua mai koe i tō kohi, kia whai hua ki ngā utu whakataetae me ngā whiringa tuku pono.
IGBT 600V 49A 160W TO247AC
IGBT 600V 49A 160W TO247AC
IGBT 600V 42A 160W TO247AC
IGBT 600V 34A 100W TO247AC
IRG4PC40KD IR
IRG4PC30 - TRANS IGBT CHIP N-CH
IGBT 600V 23A 100W TO247AC
IGBT 600V 49A 160W TO247AC
IGBT 600V 42A 160W TO247AC
IGBT 600V 28A TO247AC
ULTRAFAST COPACK IGBT W/ULTRAFAS
IGBT 600V 49A TO247AC
ULTRAFAST SPEED IGBT
IRG4PC30UD IR
IRG4PC30W IR
IR TO-247
IR TO-247
IGBT 600V 23A 100W TO247AC
IR TO-247
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/03/30
2025/01/23
2024/06/19
2025/08/13
IRG4PC30WPBFInfineon Technologies |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|