C0402C360F4HACAUTO Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
KEMET C0402C360F4HACAUTO
Tau Wae: C0402C360F4HACAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Tuhinga o mua: CAP CER 0402 36PF 16V ULTRA STAB
Ngā Rauemi:
1.C0402C360F4HACA.pdf ···
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Putanga - Kua tohua 16V
    Te manawanui ±1%
    Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm)
    Te Tae Tema X8R
    Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
    Raupapa SMD Auto X8R HT150C
    Ratonga AEC-Q200
    Paa / Case 0402 (1005 Metric)
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Tae Mahi -55°C ~ 150°C
    Huanga hua Uara huanga
    Momo Tae Surface Mount, MLCC
    Te Whakahaere Arataki -
    Teitei - Tae (Max) -
    Ngā āhuatanga Low ESL, High Temperature
    Raatau Kore -
    Te kaha 36 pF