Maori
| Tau Wae: | C0402C360F4HACAUTO |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | KEMET |
| Tuhinga o mua: | CAP CER 0402 36PF 16V ULTRA STAB |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.0685 |
| 200+ | $0.0273 |
| 500+ | $0.0265 |
| 1000+ | $0.026 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 16V |
| Te manawanui | ±1% |
| Te matotoru (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Te Tae Tema | X8R |
| Rahi / Rahi | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Raupapa | SMD Auto X8R HT150C |
| Ratonga | AEC-Q200 |
| Paa / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Low ESL, High Temperature |
| Raatau Kore | - |
| Te kaha | 36 pF |
| Tau hua hua | C0402C |
| Nga tono | Automotive |
| C0402C360F4HACAUTO Taipitopito PDF [English] | C0402C360F4HACAUTO PDF - EN.pdf |




CAP CER 36PF 25V X8R 0402
CAP CER 0402 36PF 50V ULTRA STAB
CAP CER 3.3PF 50V NP0 0402
CAP CER 3.3PF 25V NP0 0402
CAP CER 0402
CAP CER 36PF 50V NP0 0402
CAP CER 36PF 50V NP0 0402
CAP CER 36PF 50V NP0 0402
CAP CER 0402 36PF 25V ULTRA STAB
CAP CER 3.3PF 50V NP0 0402
CAP CER 36PF 10V X8R 0402
CAP CER 36PF 50V X8R 0402
CAP CER 0402 36PF 10V ULTRA STAB
CAP CER 36PF 25V NP0 0402
CAP CER 36PF 25V NP0 0402
CAP CER 36PF 16V X8R 0402
CAP CER 36PF 50V NP0 0402
CAP CER 36PF 25V NP0 0402
CAP CER 36PF 25V NP0 0402
CAP CER 0402
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
C0402C360F4HACAUTOKEMET |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|