C0805C561KDRACTU Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
KEMET C0805C561KDRACTU
Tau Wae: C0805C561KDRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Tuhinga o mua: CAP CER 560PF 1KV X7R 0805
Ngā Rauemi:
1.C0805C561KDRACT.pdf ···
Wana RoH: Whakahaerehia te kore utu / RoHS
    Huanga hua Uara huanga
    Putanga - Kua tohua 1000V (1kV)
    Te manawanui ±10%
    Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm)
    Te Tae Tema X7R
    Paeke Paerewa 2,500
    Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
    Raupapa C
    Ratonga -
    Tūnga Wāhanga Active
    Packaging Tape & Reel (TR)
    Paa / Case 0805 (2012 Metric)
    Ētahi Ingoa 399-7162-2
    C0805C561KDRAC
    C0805C561KDRAC7800
    C0805C561KDRACTU-ND
    Tae Mahi -55°C ~ 125°C
    Huanga hua Uara huanga
    Momo Tae Surface Mount, MLCC
    Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
    Te Tae Kaituku Taeke 49 Weeks
    Te Kāhua Ara -
    Te Whakahaere Arataki -
    Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
    Teitei - Tae (Max) -
    Ngā āhuatanga High Voltage
    Raatau Kore -
    Whakaahuatanga Taipitopito 560pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
    Te kaha 560pF