Maori
| Tau Wae: | C0805C561KDRACTU |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | KEMET |
| Tuhinga o mua: | CAP CER 560PF 1KV X7R 0805 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 2500+ | $0.1101 |
| 5000+ | $0.104 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 1000V (1kV) |
| Te manawanui | ±10% |
| Te matotoru (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Te Tae Tema | X7R |
| Paeke Paerewa | 2,500 |
| Rahi / Rahi | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Raupapa | C |
| Ratonga | - |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Ētahi Ingoa | 399-7162-2 C0805C561KDRAC C0805C561KDRAC7800 C0805C561KDRACTU-ND |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 49 Weeks |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | High Voltage |
| Raatau Kore | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 560pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
| Te kaha | 560pF |
| Nga tono | General Purpose |
| C0805C561KDRACTU Taipitopito PDF [English] | C0805C561KDRACTU PDF - EN.pdf |




CAP CER 560PF 10V X7R 0805
CAP CER 0805
CAP CER 0805
CAP CER 560PF 200V X7R 0805
CAP CER 0805 560PF 100V ULTRA ST
CAP CER 560PF 100V X7R 0805
CAP CER 560PF 100V X7R 0805
CAP CER 0805
CAP CER 560PF 50V X7R 0805
CAP CER 560PF 1KV X7R 0805
CAP CER 560PF 16V X8R 0805
CAP CER 560PF 50V X7R 0805
CAP CER 0805 560PF 16V ULTRA STA
CAP CER 0805 560PF 25V ULTRA STA
CAP CER 560PF 10V X7R 0805
CAP CER 560PF 25V X8R 0805
CAP CER 560PF 10V X8R 0805
CAP CER 0805 560PF 10V ULTRA STA
CAP CER 560PF 200V X7R 0805
CAP CER 560PF 100V X8R 0805
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
C0805C561KDRACTUKEMET |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|