C1206C470F5GACTU Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
KEMET C1206C470F5GACTU
Tau Wae: C1206C470F5GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Tuhinga o mua: CAP CER 47PF 50V NP0 1206
Ngā Rauemi:
1.C1206C470F5GACT.pdf ···
Wana RoH: Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Putanga - Kua tohua 50V
    Te manawanui ±1%
    Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm)
    Te Tae Tema C0G, NP0
    Paeke Paerewa 4,000
    Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Raupapa C
    Ratonga -
    Tūnga Wāhanga Active
    Packaging Tape & Reel (TR)
    Paa / Case 1206 (3216 Metric)
    Ētahi Ingoa C1206C470F5GAC
    C1206C470F5GAC7800
    Tae Mahi -55°C ~ 125°C
    Huanga hua Uara huanga
    Momo Tae Surface Mount, MLCC
    Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
    Te Tae Kaituku Taeke 48 Weeks
    Te Kāhua Ara -
    Te Whakahaere Arataki -
    Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
    Teitei - Tae (Max) -
    Ngā āhuatanga Low ESL
    Raatau Kore -
    Whakaahuatanga Taipitopito 47pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
    Te kaha 47pF