Maori
| Tau Wae: | C1206C470F5GACTU |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | KEMET |
| Tuhinga o mua: | CAP CER 47PF 50V NP0 1206 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.3939 |
| 200+ | $0.1525 |
| 500+ | $0.1471 |
| 1000+ | $0.1445 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 50V |
| Te manawanui | ±1% |
| Te matotoru (Max) | 0.035" (0.88mm) |
| Te Tae Tema | C0G, NP0 |
| Paeke Paerewa | 4,000 |
| Rahi / Rahi | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Raupapa | C |
| Ratonga | - |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Ētahi Ingoa | C1206C470F5GAC C1206C470F5GAC7800 |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 48 Weeks |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Low ESL |
| Raatau Kore | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 47pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| Te kaha | 47pF |
| Nga tono | General Purpose |
| C1206C470F5GACTU Taipitopito PDF [English] | C1206C470F5GACTU PDF - EN.pdf |




CAP CER 47PF 500V C0G 1206
CAP CER 1206 47PF 100V ULTRA STA
CAP CER 1206 47PF 25V ULTRA STAB
CAP CER 47PF 100V NP0 1206
CAP CER 47PF 100V NP0 1206
CAP CER 1206
CAP CER 1206 47PF 50V ULTRA STAB
CAP CER 47PF 25V X8R 1206
CAP CER 47PF 200V NP0 1206
CAP CER 47PF 100V NP0 1206
CAP CER 47PF 200V NP0 1206
CAP CER 47PF 50V NP0 1206
CAP CER 47PF 500V C0G 1206
CAP CER 47PF 10V X8R 1206
CAP CER 47PF 100V X8R 1206
CAP CER 1206 47PF 16V ULTRA STAB
CAP CER 47PF 50V X8R 1206
CAP CER 47PF 100V X8R 1206
CAP CER 47PF 16V X8R 1206
CAP CER 1206 47PF 10V ULTRA STAB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
C1206C470F5GACTUKEMET |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|