C325C162JAG5TA Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
KEMET C325C162JAG5TA
Tau Wae: C325C162JAG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Tuhinga o mua: CAP CER RAD 1.6NF 250V C0G 5%
Ngā Rauemi:
1.C325C162JAG5TA.pdf ···
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Putanga - Kua tohua 250V
    Te manawanui ±5%
    Te matotoru (Max) -
    Te Tae Tema C0G, NP0
    Rahi / Rahi 0.200' L x 0.125' W (5.08mm x 3.18mm)
    Raupapa GoldMax 300 Comm C0G
    Ratonga -
    Paa / Case Radial
    Pūhera Bulk
    Tae Mahi -55°C ~ 125°C
    Huanga hua Uara huanga
    Momo Tae Through Hole
    Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked
    Te Whakahaere Arataki 0.200' (5.08mm)
    Teitei - Tae (Max) 0.300' (7.62mm)
    Ngā āhuatanga Low ESL
    Raatau Kore -
    Te kaha 1600 pF