Maori
| Tau Wae: | C325C162JAG5TA |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | KEMET |
| Tuhinga o mua: | CAP CER RAD 1.6NF 250V C0G 5% |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.1724 |
| 200+ | $0.0668 |
| 500+ | $0.0644 |
| 1000+ | $0.0632 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 250V |
| Te manawanui | ±5% |
| Te matotoru (Max) | - |
| Te Tae Tema | C0G, NP0 |
| Rahi / Rahi | 0.200' L x 0.125' W (5.08mm x 3.18mm) |
| Raupapa | GoldMax 300 Comm C0G |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | Radial |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Through Hole |
| Te Kāhua Ara | Formed Leads - Kinked |
| Te Whakahaere Arataki | 0.200' (5.08mm) |
| Teitei - Tae (Max) | 0.300' (7.62mm) |
| Ngā āhuatanga | Low ESL |
| Raatau Kore | - |
| Te kaha | 1600 pF |
| Tau hua hua | C325C |
| Nga tono | General Purpose |
| C325C162JAG5TA Taipitopito PDF [English] | C325C162JAG5TA PDF - EN.pdf |




CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER RAD 1.6NF 250V C0G 10%
CAP CER 1.6PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 1.6PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD
CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD
CAP CER 1.6PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 1.6PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD
CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD
CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD
CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD
CAP CER 1.6PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER RAD 1.6NF 25V C0G 5%
CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER RAD 1.6NF 25V C0G 10%
CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
C325C162JAG5TAKEMET |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|