Maori
| Tau Wae: | ES2211N820K502NTM |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Knowles NOVACAP |
| Tuhinga o mua: | CAP CER 82PF 250VAC C0G/NP0 2211 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.3297 |
| 200+ | $0.1276 |
| 750+ | $0.1231 |
| 1500+ | $0.1209 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 250VAC |
| Te manawanui | ±10% |
| Te matotoru (Max) | 0.110" (2.79mm) |
| Te Tae Tema | C0G, NP0 |
| Rahi / Rahi | 0.220" L x 0.110" W (5.58mm x 2.79mm) |
| Raupapa | - |
| Ratonga | X1, Y2 |
| Paa / Case | 2211 (5728 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Raatau Kore | - |
| Te kaha | 82 pF |
| Tau hua hua | ES2211N |
| Nga tono | Safety |
| ES2211N820K502NTM Taipitopito PDF [English] | ES2211N820K502NTM PDF - EN.pdf |




CAP CER 560PF 250VAC C0G 2211
SWITCH SLIDE DPST 25A 125V
CAP CER 6.8PF 250VAC C0G 2211
CAP CER 5PF 250VAC C0G/NP0 2211
CLEANER DEGREASER GEN PURP 19OZ
NOVACAP SMD
CAP CER 47PF 250VAC C0G/NP0 2211
SWITCH SLIDE DPDT 25A 125V
CAP CER 56PF 250VAC C0G/NP0 2211
CLEANER DEGREASER GEN PURP 15 OZ
SWITCH SLIDE DPDT 25A 125V
CLEANER DEGREASER ELECT 19 OZ
CAP CER 1000PF 250V C0G 2215
SWITCH SLIDE DPDT 25A 125V
CAP CER 68PF 250VAC C0G/NP0 2211
CAP CER 8.2PF 250VAC C0G 2211
CAP CER 390PF 250VAC C0G 2211
SWITCH SLIDE DPDT 25A 125V
CAP CER 680PF 250VAC C0G 2211
CAP CER 470PF 250VAC C0G 2211
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/02/11
2025/06/24
2025/02/23
2025/02/27
ES2211N820K502NTMKnowles Novacap |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|