1206J1K20820JCT Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Knowles Syfer 1206J1K20820JCT
Tau Wae: 1206J1K20820JCT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Tuhinga o mua: CAP CER 82PF 1.2KV C0G/NP0 1206
Ngā Rauemi:
1.1206J1K20820JCT.pdf ···
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Putanga - Kua tohua 1200V (1.2kV)
    Te manawanui ±5%
    Te matotoru (Max) 0.063' (1.60mm)
    Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
    Rahi / Rahi 0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm)
    Raupapa -
    Ratonga -
    Paa / Case 1206 (3216 Metric)
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Tae Mahi -55°C ~ 125°C
    Huanga hua Uara huanga
    Momo Tae Surface Mount, MLCC
    Te Kāhua Ara -
    Te Whakahaere Arataki -
    Teitei - Tae (Max) -
    Ngā āhuatanga -
    Raatau Kore -
    Te kaha 82 pF