1206Y0630151FAR Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Knowles Syfer 1206Y0630151FAR
Tau Wae: 1206Y0630151FAR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Tuhinga o mua: CAP CER 150PF 63V C0G/NP0 1206
Ngā Rauemi:
1.1206Y0630151FAR.pdf ···
Ship From: Hong Kong
Tikina nga utu iti rawa ma te uiui
    Huanga hua Uara huanga
    Putanga - Kua tohua 63V
    Te manawanui ±1%
    Te matotoru (Max) 0.063' (1.60mm)
    Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
    Rahi / Rahi 0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm)
    Raupapa FlexiCap™
    Ratonga AEC-Q200
    Paa / Case 1206 (3216 Metric)
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Tae Mahi -55°C ~ 125°C
    Huanga hua Uara huanga
    Momo Tae Surface Mount, MLCC
    Te Kāhua Ara -
    Te Whakahaere Arataki -
    Teitei - Tae (Max) -
    Ngā āhuatanga Soft Termination
    Raatau Kore -
    Te kaha 150 pF