Maori
| Tau Wae: | 1812J1000822KAT |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Knowles Syfer |
| Tuhinga o mua: | CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 1812 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.9733 |
| 200+ | $0.3897 |
| 500+ | $0.3761 |
| 1000+ | $0.3701 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 100V |
| Te manawanui | ±10% |
| Te matotoru (Max) | 0.098' (2.50mm) |
| Te Tae Tema | C0G, NP0 (1B) |
| Rahi / Rahi | 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm) |
| Raupapa | - |
| Ratonga | AEC-Q200 |
| Paa / Case | 1812 (4532 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Raatau Kore | - |
| Te kaha | 8200 pF |
| Tau hua hua | 1812J |
| Nga tono | Automotive |
| 1812J1000822KAT Taipitopito PDF [English] | 1812J1000822KAT PDF - EN.pdf |




CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 1812
CAP CER 8200PF 100V X7R 1812
CAP CER 8200PF 100V X7R 1812
CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 1812
CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 1812
CAP CER 8200PF 100V X7R 1812
CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 1812
CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 1812
CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 1812
CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 1812
CAP CER 8200PF 100V X7R 1812
CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 1812
CAP CER 8200PF 100V X7R 1812
CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 1812
CAP CER 8200PF 100V X7R 1812
CAP CER 8200PF 100V X7R 1812
CAP CER 8200PF 100V X7R 1812
CAP CER 8200PF 100V X7R 1812
CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 1812
CAP CER 8200PF 100V X7R 1812
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga




2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
1812J1000822KATKnowles Syfer |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|