1812Y2000680KFR Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Knowles Syfer 1812Y2000680KFR
Tau Wae: 1812Y2000680KFR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Tuhinga o mua: CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 1812
Ngā Rauemi:
1.1812Y2000680KFR.pdf ···
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Putanga - Kua tohua 200V
    Te manawanui ±10%
    Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm)
    Te Tae Tema C0G, NP0
    Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
    Raupapa FlexiCap™
    Ratonga -
    Paa / Case 1812 (4532 Metric)
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Tae Mahi -55°C ~ 125°C
    Huanga hua Uara huanga
    Momo Tae Surface Mount, MLCC
    Te Kāhua Ara -
    Te Whakahaere Arataki -
    Teitei - Tae (Max) -
    Ngā āhuatanga Soft Termination
    Raatau Kore -
    Te kaha 68 pF